O spoločnosti

Elephant Co. (Belehrad, Srbsko) bola založená 8. augusta 1988 a dnes patrí k popredným spoločnostiam v oblasti služieb zmluvnej výroby farmaceutických prípravkov. Je jednou z popredných dodávateľov želatínových kapsúl, skla na balenie farmaceutických výrobkov a strojov pre farmaceutický priemysel v Srbsku.

Spoločnosť má partnerstvá alebo sa podieľa na obchodných vzťahoch so spoločnosťami z viac ako 20 krajín z celého sveta.

V roku 2002 Elephant Co. otvorila vlastný výrobný závod v Belehrade, kde vyrába výživové doplnky značky STRONG NATURE®, ako ich hlavnej značky a súčasne poskytuje služby zmluvnej výroby pre viac ako 30 spoločností zo Srbska, Čiernej Hory, Macedónska a Bosny-Hercegoviny.

 

Spoločnosť IBCC d.o.o. (Rijeka, Chorvátsko) je exkluzívnym zástupcom spoločnosti Polyphenolics, Inc. (USA), ktorá je divíziou koncernu Constellation Brands US a reprezentuje túto spoločnosť v Európe, v krajinách CIS, v Ázii, na blízkom východe a južnej Amerike.

IBCC je výrobcom  výživových doplnkov špičkovej kvality so zámerom ponúkať výrobky najvyššej dosptupnej kvality. Zabezpečenie tohto zámeru sa začína dodržaním štandardov NSF GMP , ISO , HACCP, ktoré zaručia konzistentnú kvalitu, bezpečnosť a dokonalosť. Všetky ich výrobky majú jedinečné  výhody: klinicky preukázané zdravotné prínosy a celosvetovú patentovú ochranu.

 

Spoločnosť STERNA CONSULTING, s.r.o.  sa zaoberá obchodovaním a odborným poradenstvom v oblasti obchodu s farmaceutickými výrobkami a výživovými doplnkami. Je výhradným zástupcom spoločnosti Elephant Co., Srbsko, výrobcu výživových doplnkov STRONG NATURE® na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku. Takisto je výhradným zástupcom spoločnosti IBCC d.o.o. (Chorvátsko) na Slovensku a v Českej republike.